ovce
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ovce

Sexta A
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 - - - M-E-E-T-S - - -

Goto down 
+3
Dominusch
Hoco
Pathreesia
7 posters
AutorSpráva
Pathreesia

Pathreesia


Počet príspevkov : 287
Age : 31
Localisation : Tam kde seci dobri ludia
Registration date : 02.08.2007

- - - M-E-E-T-S - - - Empty
OdoslaťPredmet: - - - M-E-E-T-S - - -   - - - M-E-E-T-S - - - EmptyPi august 29, 2008 3:03 am

Táááákže...
Tak mi napadlo, že vždy je tu téma s dátumom v názve, kde je maximálne 5 strán príspevkov a už neni o čom...

Preto navrhujem: píšte všetky návrhy na stretnutie do jednej témy a to štýlom, že konkrétny dátum vždy neako oznčte trebárs:

Navrhujem meet 2. septembra 2008 o 8:00 v budove PGJB v triede č. 308


A ako P.S. dodatok pre Admina - ostatné meetové témy by si mohol hodiť do archívu Very Happy
Návrat hore Goto down
Hoco

Hoco


Počet príspevkov : 1447
Age : 31
Localisation : Trenchtown
Registration date : 22.07.2007

- - - M-E-E-T-S - - - Empty
OdoslaťPredmet: Re: - - - M-E-E-T-S - - -   - - - M-E-E-T-S - - - EmptyPi august 29, 2008 10:29 am

nehehe tak tam urcite nedojdem Very Happy
Návrat hore Goto down
http://gordon-music.blogspot.com
Dominusch

Dominusch


Počet príspevkov : 334
Age : 55
Registration date : 07.07.2007

- - - M-E-E-T-S - - - Empty
OdoslaťPredmet: Re: - - - M-E-E-T-S - - -   - - - M-E-E-T-S - - - EmptyPi august 29, 2008 12:46 pm

bleee bleee bleee bleee bleee bleee bleee bleee bleee bleee bleee bleee bleee


to hovorí za všetko sanitka doctor
Návrat hore Goto down
Hoco

Hoco


Počet príspevkov : 1447
Age : 31
Localisation : Trenchtown
Registration date : 22.07.2007

- - - M-E-E-T-S - - - Empty
OdoslaťPredmet: Re: - - - M-E-E-T-S - - -   - - - M-E-E-T-S - - - EmptyPi august 29, 2008 12:49 pm

to bolo venovane mne? hehe hehe hehe
Návrat hore Goto down
http://gordon-music.blogspot.com
Dominusch

Dominusch


Počet príspevkov : 334
Age : 55
Registration date : 07.07.2007

- - - M-E-E-T-S - - - Empty
OdoslaťPredmet: Re: - - - M-E-E-T-S - - -   - - - M-E-E-T-S - - - EmptyPi august 29, 2008 12:54 pm

nie, patinmu 2. septembru help me
Návrat hore Goto down
Dominusch

Dominusch


Počet príspevkov : 334
Age : 55
Registration date : 07.07.2007

- - - M-E-E-T-S - - - Empty
OdoslaťPredmet: Re: - - - M-E-E-T-S - - -   - - - M-E-E-T-S - - - EmptyPi august 29, 2008 1:04 pm

aaspoň čosi.....



Žiakov základných a stredných škôl čaká v školskom roku 2008/2009 spolu 187 vyučovacích dní. Informácie o organizácii nového školského roka zverejnilo včera Ministerstvo školstva SR.
Najbližšie prázdniny po vstupe do školy v utorok 2. septembra sa školákom začnú už vo štvrtok 30. októbra a trvať budú do 31. októbra. Vianočné prázdniny budú prebiehať v termíne od 22. decembra do 7. januára.

Prvý polrok sa školákom skončí vo štvrtok 29. januára, keď dostanú vysvedčenia. Deň na to, 30. januára budú mať voľný deň. Jarné prázdniny trvajúce týždeň, sa začnú v Bratislavskom, Nitrianskom a Trnavskom kraji v pondelok 16. februára. O týždeň neskôr, od 23. februára, sa z nich môžu tešiť aj žiaci z Košického a Prešovského kraja. Školákom Banskobystrického, Žilinského a Trenčianskeho kraja sa začnú jarné dni voľna pondelok 2. marca.

Na veľkonočné prázdniny nastúpia školopovinní žiaci 9. apríla, do lavíc zasadnú opäť 15. apríla. Školský rok ukončia koncoročné vysvedčenia 30. júna. Letné dni voľna sa školákom začnú 1. júla.
Návrat hore Goto down
Hoco

Hoco


Počet príspevkov : 1447
Age : 31
Localisation : Trenchtown
Registration date : 22.07.2007

- - - M-E-E-T-S - - - Empty
OdoslaťPredmet: Re: - - - M-E-E-T-S - - -   - - - M-E-E-T-S - - - EmptyPi august 29, 2008 1:34 pm

Dominusch napísal:
nie, patinmu 2. septembru help me


tak dik ja ze ma urazas a tesis sa do skoly(ver aj taky su)
Návrat hore Goto down
http://gordon-music.blogspot.com
kičo

kičo


Počet príspevkov : 119
Age : 31
Localisation : linka č.21
Registration date : 14.09.2007

- - - M-E-E-T-S - - - Empty
OdoslaťPredmet: Re: - - - M-E-E-T-S - - -   - - - M-E-E-T-S - - - EmptyPi august 29, 2008 1:39 pm

no tak tomu ver ze su aj taky (trebars ja ale nikomu to nehovor vela ludi tomu nechape Crying or Very sad ) konecne sa zas zo vstkymi stretnem sam sa nudim.... Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
http://qip.ru
Hoco

Hoco


Počet príspevkov : 1447
Age : 31
Localisation : Trenchtown
Registration date : 22.07.2007

- - - M-E-E-T-S - - - Empty
OdoslaťPredmet: Re: - - - M-E-E-T-S - - -   - - - M-E-E-T-S - - - EmptyPi august 29, 2008 1:50 pm

??? napísal:
no tak tomu ver ze su aj taky (trebars ja ale nikomu to nehovor vela ludi tomu nechape Crying or Very sad ) konecne sa zas zo vstkymi stretnem sam sa nudim.... Rolling Eyes

ja ti rozumiem ale nechapem(chapes co tym chcem povedat? Very Happy )
a jak sa chlapec moze nudit hehe hehe hehe
Návrat hore Goto down
http://gordon-music.blogspot.com
Vrado_WestCoast

Vrado_WestCoast


Počet príspevkov : 1002
Age : 31
Registration date : 03.07.2007

- - - M-E-E-T-S - - - Empty
OdoslaťPredmet: Re: - - - M-E-E-T-S - - -   - - - M-E-E-T-S - - - EmptyPi august 29, 2008 4:51 pm

ze jo keby ze si holka lol! ale zas robit to iste v kuse


inak aj mne chybaju ludia a viem ze som spina ale som ochotny to obetovat za ucenie bleee
Návrat hore Goto down
Pathreesia

Pathreesia


Počet príspevkov : 287
Age : 31
Localisation : Tam kde seci dobri ludia
Registration date : 02.08.2007

- - - M-E-E-T-S - - - Empty
OdoslaťPredmet: Re: - - - M-E-E-T-S - - -   - - - M-E-E-T-S - - - EmptySo august 30, 2008 5:55 am

ja som to dala len ako príklad Very Happy

dojst nemusíte, ale bolo by dobré keby ste došli Very Happy

a kto hovoril o učení sa? Ja sa trebárs teším na všetkých tých bláznov, čo si 5 rokov hovorili spolužiaci Very Happy (nektorí 2 a pol - že Baja? Wink ) učiť sa mi teda vážne nechce čítam help me Evil or Very Mad

a mimochodom : Najlepšia konverzácia offtopic? lol!
(ale šak no problemo) Very Happy
Návrat hore Goto down
Kikusha

Kikusha


Počet príspevkov : 331
Age : 32
Registration date : 03.07.2007

- - - M-E-E-T-S - - - Empty
OdoslaťPredmet: Re: - - - M-E-E-T-S - - -   - - - M-E-E-T-S - - - EmptySo august 30, 2008 7:01 am

keď už hovoríte o tom meet 2.septembra.....máme byť na 9tu pred kostolom alebo na 8mu v triede??????
Návrat hore Goto down
Hoco

Hoco


Počet príspevkov : 1447
Age : 31
Localisation : Trenchtown
Registration date : 22.07.2007

- - - M-E-E-T-S - - - Empty
OdoslaťPredmet: Re: - - - M-E-E-T-S - - -   - - - M-E-E-T-S - - - EmptySo august 30, 2008 9:14 am

ja som v zivote ziadny offtopic nenapisal Very Happy
Návrat hore Goto down
http://gordon-music.blogspot.com
Admin
Admin
Admin


Počet príspevkov : 575
Age : 32
Localisation : Trenčín - Juh
Registration date : 02.07.2007

- - - M-E-E-T-S - - - Empty
OdoslaťPredmet: Re: - - - M-E-E-T-S - - -   - - - M-E-E-T-S - - - EmptySo august 30, 2008 1:41 pm

myslím, že ku každému navrhovanému meetu je dobré založiť novú tému aby sa potom v jednej téme nedohadovalo x meetov...s 1 témou, na ktorej je navrhnutý dátum si myslím, že je to lepšie. Vždy ak sa ten meet už potom odohrá, alebo neodohrá a téma tam už bude dlho, tak ja ju prehodím do nového fóra meety, aby sa aj potom dali k prípadnému meetu dopísať staršie spomienky a emocionálne výpovede Laughing Vo fóre ovce teda vždy môže byť jedna téma aktuálneho meetu, ktorý vyzerá, že sa reálne odohrá

oki ? Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.katkakosc.wbl.sk
Pathreesia

Pathreesia


Počet príspevkov : 287
Age : 31
Localisation : Tam kde seci dobri ludia
Registration date : 02.08.2007

- - - M-E-E-T-S - - - Empty
OdoslaťPredmet: Re: - - - M-E-E-T-S - - -   - - - M-E-E-T-S - - - EmptyNe august 31, 2008 4:34 am

Jurko: Jednoducho geniálne Very Happy

a dakujem... potom inak možeš toto zmazať Very Happy

a Kika... na 8.00 v triede šak jako minulý rok ne? scratch

Hočo: Ty si ako Chuck Norris lol!
Návrat hore Goto down
Sponsored content





- - - M-E-E-T-S - - - Empty
OdoslaťPredmet: Re: - - - M-E-E-T-S - - -   - - - M-E-E-T-S - - - Empty

Návrat hore Goto down
 
- - - M-E-E-T-S - - -
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
ovce :: meety-
Prejdi na: